tuolawa.pl
Temperatura: 30°C Miasto: Oława
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h
Reklama
KOMENTARZE
“
”
Treść komentarza: Postaram się powstrzymać od polemiki z tobą, wyjaśniam ci, że polemika to wymiana poglądów, bo sprowadzasz kogoś dyskutującego z tobą do swojego poziomu głupoty, i zwyciężasz doświadczeniem. A jeśli cokolwiek innego napiszę, to droga redakcja z racji tego, że nie jestem przedstawicielem tzw. Oławskiej opozycji, usunie mój komentarz.
Autor komentarza:
–
*
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 18:47
Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca
“
”
Treść komentarza: Tylko , żeby za sto lat nie otwierali tej kapsuły czasu w tym samym składzie
Autor komentarza:
–
Archeolog
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 18:42
Źródło komentarza: Agnieszka Szawan-Paras nowym dyrektorem CKZiU
“
”
Treść komentarza: Tak czerwona kartka dla całej trójki , bo inaczej tego meczu nie wygramy
Autor komentarza:
–
Kibic
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 18:04
Źródło komentarza: Czerwona kartka dla kogo?
“
”
Treść komentarza: Brawo dobry kierunek dla nowoczesnej szkoły technicznej z rusycystki na germanistkę
Autor komentarza:
–
Mieszkaniec
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 18:00
Źródło komentarza: Agnieszka Szawan-Paras nowym dyrektorem CKZiU
“
”
Treść komentarza: Powtarzasz się jak zdarta płyta, musisz poszerzyć swoje horyzonty i napisać coś nowego.
Tak prawda często boli, można się przyzwyczaić lub wyciągnąć, niej jakieś wnioski.
Autor komentarza:
–
TUBA ALERT!!!!1111
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:54
Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca
“
”
Treść komentarza: Przedstawiciel tzw. Oławskiej opozycji, jeśli tylko skrytykujesz czy pokażesz błąd kogoś z tzw. Oławskiej opozycji, to wszędzie widzi komentarze "Gośki", która dla nich jest jak przysłowiowa "zadra w tyłku". A jak napisałem, że nie jestem żadna Gośką, a jestem emerytem, to mój komentarz został usunięty przez Redakcję. O taki poziom dyskusji dba Redakcja, którą bardzo pozdrawiam
Autor komentarza:
–
*
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 15:27
Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca
“
”
Treść komentarza: "Podczas ostatniej rozmowy z Mieszkańcami obiecałam, że nie odpuszczę tematu i zrobię wszystko co w mojej mocy,..." - poważnie? Wow. Super tyle, że jest pani przedstawicielem partii która współrządzi w powiecie. Z pani ugrupowania pochodzi Starosta. Jest pani wiceprzewodniczącą Rady Powiatu. Nawet jest pani przewodniczącą struktur powiatowych tej partii - i co, jaki to ma skutek? Współdecyduje przecież pani o budżecie powiatu.. i co... to gdzie w końcu jest ten chodnik?? "Gadamy i..." - i co dalej? Cos z tego wynika? Trudno w tym przypadku się nie zgodzić ze starostą - był uchwalany budżet, można było decydować na co mają być przeznaczone pieniądze. A teraz takie pytania? Nieźle. "..zrobię wszystko co w mojej mocy.." - szacunek, wobec tego i niech ta moc będzie z nami jak najdłużej. Może warto rzeczywiście zacząć rozmawiać, coś ustalać wspólnie, jakieś jednolite stanowisko, priorytety, plan działania - może na początek chociaż we własnej partii... Tak w ogóle - to cały czas nie rozumiem dlaczego miasto ma dokładać do inwestycji, które są zadaniem powiatu? Niech burmistrz najpierw zrobi wszystkie drogi które należą do miasta, a dopiero potem decyduje się na dotowanie i ratowanie innych instytucji.
Autor komentarza:
–
Redaktor
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:23
Źródło komentarza: Drugi chodnik w Nowym Górniku, czy pierwszy na Zwierzyńcu?
“
”
Treść komentarza: O, jak coś nie po myśli, pani komentującej, hejtującej i obrażająccej, to nawet teraz " gazetę" obraża. Pokazała klasę nie ma co!!!
Autor komentarza:
–
Amanda S.
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:53
Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca
“
”
Treść komentarza: Ja na miejscu " posła '' byłbym ostrożny bo radna kiedyś pisała donosy za niego a teraz napisze donos na niego .
Autor komentarza:
–
pamiętliwy
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 12:57
Źródło komentarza: Drugi chodnik w Nowym Górniku, czy pierwszy na Zwierzyńcu?
“
”
Treść komentarza: Na przykładzie tego co się dzieje w Starostwie, dokładnie widać, jak przebiega "walka" między "starymi wyjadaczami" z KO-PO, a "młodymi wilkami" z KO-PO, którzy chcą władzy. Jak w soczewce to widać. Żadne "mydlenie oczu" o dobru ogólnym tego nie przysłoni
Autor komentarza:
–
*
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 12:11
Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog
Reklama
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.
Reklama
Reklama





