Szczypiorniści Acana Moto-Jelcz Oława uczestniczyli w X Memoriale Dariusza Brzozowskiego w Komprachcicach

Za nami VIII Bieg Kresowy po bystrzyckich lasach

Turniej młodych szczypiornistów

W niedzielę 19 maja Acana Moto-Jelcz Oława zaprasza na turniej piłki ręcznej

16.05.2024 12:35
Tomek bije rekordy i wciąż chce więcej

W ostatnich tygodniach Tomasz Zając uczestniczył w trzech imprezach sportowych - w Bielsku Białej, w słowackiej Bratysławie i w Łodzi. Ze wszystkich zawodów wrócił z medalem

16.05.2024 11:24
I MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA KLAS 1-3 (galeria)

„Najważniejszą rzeczą w igrzyskach olimpijskich jest nie zwyciężyć, ale wziąć w nich udział. Podobnie jak w życiu: nie jest ważne triumfować, ale zmagać się z organizmem”

15.05.2024 17:54
Błażej piąty w Polsce, ale reszta też dobrze!

W zakończonych wczoraj w Darłówku Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 6 i 7 ogromny sukces odniósł reprezentant MGLKS Parnas Oława - Błażej Żurek! Na dystansie 9 rund zdobył 6 punktów i zajął piąte miejsce, przy okazji zdobywając czwartą kategorię. Serdecznie gratulujemy naszemu młodziutkiemu Reprezentantowi i życzymy, aby był to początek wspaniałej szachowej przygody, a być może nawet... kariery!

15.05.2024 07:22    1    3
Kolejna runda mistrzostw

LOK Oława zaprasza na zawody strzeleckie w ramach trzeciej rundy Oławskich Otwartych Mistrzostw Powiatu Oławskiego

14.05.2024 11:48    2
Kuba Nosek znów najlepszy na Wielton4kids

Kuba Nosek, mieszkaniec Jelcza-Laskowic i uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Jelczu-Laskowicach w sobotę 11 maja po raz drugi wygrał bieg dla dzieci Wielton4kids w Oleśnicy

13.05.2024 13:40    2
Bystrzyca i SP 8 z Oławy górą!

9 maja Powiatowy Szkolny Związek Sportowy zorganizował mistrzostwa powiatu w czwórboju lekkoatletycznym przyjaźni dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

12.05.2024 11:10
Tańczą w powietrzu [ZDJĘCIA]

W ten weekend w Oławie trwa V Turniej Tańca w Powietrzu

12.05.2024 09:33
"Zaczęły się schody"

W weekend majowy odbyły się dwa mecze z serii trzech spotkań wyjazdowych "Moto-Jelcza"

11.05.2024 07:48